50PLUS bios

Algemeen Kort nieuws

ARNHEM - Films beleven op het grote scherm blijft magisch. Speciaal voor 50-plussers heeft Pathé Arnhem een divers aanbod samengesteld voor het nieuwe jaar.  

Wekelijks vertoont Pathé Arnhem speciaal voor 50-plussers op vaste momenten films. Het aanbod wisselt elke twee weken. Zo genieten de bezoekers van de beste films, zonder last te hebben van de drukte bij avond-  en weekendvoorstellingen. De vaste ticketprijs is 9,50 euro. Bovendien wordt er in de pauze van de voorstelling gratis een kopje koffie of thee en iets lekkers geserveerd.  

Theatermanager Simon Willemsen legt uit waarom de aandacht voor de 50-plussers groeit: “We zien steeds meer bekende gezichten terugkomen. Niet alleen voor de mooie films, maar juist ook omdat het een ontmoetingsmoment is. Daarom zorgen wij ook voor een vast gezicht die ze ontvangt, zodat het iedere keer een beetje voelt als thuiskomen.”

 Benieuwd naar welke films er bij de 50PLUS vertoond worden? Kijk voor het aanbod op: pathe.nl/50plusbios