Sonsbeek Open 2026: 30.000 euro opgehaald voor Buurthuiskamer
Algemeen Kort nieuwsARNHEM - Sonsbeek Open 2026 in Park Sonsbeek was volledig uitverkocht en een groot succes. Samen met sponsoren, deelnemers en vrijwilligers is in totaal 30.000 euro opgehaald voor de Buurthuiskamer van het Leger des Heils in Arnhem Zuid. Het geld wordt volledig ingezet voor de realisatie van een nieuwe, duurzame en professionele keuken voor de Buurthuiskamer.
Joury Hietbrink, voorzitter van de commissie Sonsbeek Open vanuit JCI Arnhem: "Samen met onze sponsoren en deelnemers hebben we iets moois neergezet: een fantastische dag én een prachtig bedrag voor het Leger des Heils Arnhem. Daar ben ik enorm trots op."
Pauline Steerneman, voorzitter JCI Arnhem vult aan: "Dit evenement laat precies zien waar JCI Arnhem voor staat: ondernemers verbinden, persoonlijke ontwikkeling én maatschappelijke impact. De commissie Sonsbeek Open heeft dit jaar bewezen dat je met inzet en samenwerking een groot verschil kunt maken voor Arnhem. Uitverkocht, een prachtig bedrag opgehaald én de eerste flights voor 2027 al verkocht.”