Coach en kids matten race.
Coach en kids matten race. Foto: vjohannesv

ENC Arnhem verzorgt estafettefeest

Algemeen

ARNHEM - In zwembad de Grote Koppel vonden zaterdag 31 januari de Regionale Estafette Kampioenschappen onder 12 plaats, georganiseerd door ENC Arnhem i.s.m. KNZB regio Oost. Hiervoor waren ruim 200 jonge zwemmers uit de regio naar het bad gekomen om samen een gezellige en sportieve wedstrijd te beleven. Dit zwemfeest was mogelijk dankzij medewerking van Sportbedrijf Arnhem. 

Conform de nieuwe jeugdsportvisie van de KNZB werden er geen bekers of medailles uitgereikt, maar kreeg elk team dat een serie won een leuk prijsje. Zo kregen veel zwemmers positieve aandacht. 

Het programma bestond uit zowel reguliere estafettenummers als zogenaamde fun nummers. Zo was het afsluitende programmanummer (zie foto) een estafette van teams van 4 kinderen en 1 coach waarbij de coach de kinderen op de mat voortduwde. “Al met al beleefde een grote groep jonge zwemmers een enerverende middag, wat duidelijk te zien was aan de vele lachende gezichtjes”, aldus de organisatie.

Coach en kids matten race.