Story & Sound Night
ARNHEM - Donderdagavond 11 juni wordt de bovenzaal van Luxor Live opnieuw een plek vol muziek en verhalen tijdens de derde editie van Story & Sound Night. Aanvang 19.45 uur.
In samenwerking met Verre binding ontstaat een avond waar Arnhemmers met verschillende achtergronden elkaar ontmoeten op én rond het podium.
Hoofdact is Omar Ka, die met zijn band een dansbare liveshow brengt waarin West-Afrikaanse tradities en moderne invloeden in elkaar overvloeien.
Op het podium ontstaat een mix van intieme en persoonlijke verhalen. Rosa Vink van Zuiderstroom brengt Nederlandstalige songs waarin haar eigen ervaringen doorklinken, de Koerdische Ali Diab deelt een ode aan zijn geliefde en de Oekraïense violiste Vlada Nabutovska vertelt hoe muziek haar kracht geeft in moeilijke tijden.
Sommige artiesten die optreden tijdens de Story & Sound Night zijn óók te zien tijdens het Verre binding cultuurfestival op 20 juni bij AZC Elderhoeve in Arnhem-Zuid. Het thema is ‘De Tuin van het Leven’ en er is voor jong en oud van alles te beleven: van kinder- en dansworkshops tot eten uit verschillende landen.
Tickets voor Story & Sound Night via www.luxorlive.nl. Tickets voor het Verre binding cultuurfestival reserveren via de website
www.verrebinding.nl.