Kleinkoor Vocare.
Kleinkoor Vocare. Eigen archief Vocare

Kunst en muziek: portretten van vrouwen in klank en kleur

Algemeen

ARNHEM - Hoe zijn vrouwen door de eeuwen heen bezongen? En hoe wordt zij verbeeld? Zaterdag 21 en zondag 22 februari nodigt Kleinkoor Vocare je uit voor een bijzondere ontmoeting tussen muziek en schilderkunst. Ze bezingen de vrouw in al haar facetten: troostend, geïdealiseerd, vrijgevochten en creërend. 

Vocare zingt liederen van Jetse Bremer, Ralph Vaughan Williams en John Dowland en van vrouwelijke componisten zoals Hildegard von Bingen, Elaine Hagenberg en Reena Esmail. 
Leden van de KWA Vereniging voor Vrijetijdskunstenaars in Arnhem exposeren daarbij bijzondere vrouwenfiguren. Klank en kleur versterken elkaar.

De concerten getiteld ‘She, she and only she’ zijn op 21 februari om 20.00 uur en 22 februari om 14.30 uur in Wijkcentrum Bakermat aan Izaak Evertslaan 11 in Arnhem. De expositie opent één uur voor aanvang van het concert. 

Kaarten zijn vooraf te bestellen op www.vocare.nl en verkrijgbaar aan de zaal.

Afbeelding
Afbeelding