Nu te zien bij Plaatsmaken: de tentoonstelling Re-arrangement of Priorities #25
AlgemeenARNHEM - In Re-arrangement of Priorities #25 toont Rainbow Soulclub een presentatie die de dagelijkse strijd van de leden om de regie over eigen tijd en leven vastlegt.
De titel verwijst naar het constante herschikken van prioriteiten tussen kunst en persoonlijke omstandigheden zoals verblijfsstatus, gezondheid en gezin.
Over Rainbow Soulclub
Rainbow Soulclub is een kunst- en solidariteitscollectief dat in 2005 is opgericht. Het collectief bestaat uit makers en denkers met verschillende sociale, economische en culturele achtergronden. De leden ontmoeten elkaar regelmatig in de gezamenlijke studio bij het inloopcentrum van Stichting De Regenboog Groep, een organisatie in Amsterdam die zich inzet voor mensen die te maken hebben met dakloosheid, verslaving, armoede en de moeilijkheden verbonden aan een ongedocumenteerde status.
Werkend met een organisch model dat zich blijft uitbreiden en dat blijft veranderen – zonder agenda’s, hiërarchieën en verwachtingen – staat voor de Rainbow Soulclub het idee centraal dat ieder mens het vermogen tot expressie heeft, zelfs in complexe en onwaardige omstandigheden.
Praktische informatie
Te zien: 19 september – 14 november.
Bezoekuren tentoonstelling: ma - vr 09.00 - 17.00, za 13.00 - 17.00.
Locatie: Plaatsmaken, Klarendalseweg 82a, Arnhem.