
Gratis wandelingen met gids: ontdek Arnhem te voet
AlgemeenARNHEM - Wilt u meer bewegen, nieuwe mensen ontmoeten en tegelijkertijd Arnhem op een verrassende manier ontdekken? Wandel in oktober dan mee met één van de gratis begeleide wandelingen van Sportbedrijf Arnhem, speciaal voor 50-plussers.
Wandelen is een eenvoudige en plezierige manier om gezond en vitaal te blijven. Bovendien is samen wandelen ook gezellig. In Arnhem zijn wekelijks ruim 20 (gratis) wandelgroepen actief op verschillende dagen, tijden en niveaus.
In oktober staan twee bijzondere wandelingen met gids op het programma. Op dinsdag 13 oktober verkent u Malburgen tijdens de wandeling Van probleemwijk naar prachtwijk. Ontdek hoe de wijk zich door de jaren heen heeft ontwikkeld en luister naar boeiende verhalen over vroeger en nu. De wandeling start om 10.00 uur bij Hotel Zuid, Huissensestraat 1A.
Op vrijdag 16 oktober kunt u deelnemen aan een wandeling door Landgoed Mariëndaal. Geniet van de natuur en ontdek de rijke geschiedenis en verborgen verhalen van dit bijzondere Arnhemse landgoed. Startpunt is om 10.00 uur bij Buurtcentrum ’t Huukske aan de Mauritsstraat 22.
De wandelingen op 13 en 16 oktober duren anderhalf uur en worden afgesloten met koffie of thee. Deelname inclusief koffie of thee is gratis, aanmelden is wel verplicht en kan via carolien.giesen@sportbedrijfarnhem.nl of 026-7912110.