
Kringloopwinkel 2Switch Arnhem neemt voortaan ook op zondag goederen aan
AlgemeenARNHEM - Kringloopwinkel 2Switch Arnhem aan de Leeghwaterstraat 2 in Arnhem neemt per 6 april ook op zondag goederen aan. “Daarmee spelen we in op de behoefte van veel Arnhemmers. Straks geen spullen meer voor een gesloten deur maar ook op zondag een gesmeerd verwerkingsproces. En dat moet gevierd worden”, aldus de kringloopwinkel.
De opening van het loket ‘Aanname goederen’ op zondag wordt gevierd met de eerste ‘2Switch Buiten Bazaar’. Zondag 6 april wordt het buitenterrein van de kringloopwinkel van 12.00 tot 17.00 uur omgetoverd tot een markt waar bezoekers een uniek aanbod aan tweedehands tuinmeubelen, buitenartikelen en fietsen kunnen ontdekken. Én meteen spullen kunnen doneren.
Bezoekers kunnen onder andere genieten van muziek en een kop koffie of thee voor een klein prijsje. Er zijn leuke activiteiten voor kinderen, zodat de ouders rustig kunnen rondneuzen. Gratis toegang.
“Na een weekend goed opruimen is er niets zo fijn om de overbodige spullen meteen weg te brengen. Omdat onze winkel op zondag geopend is, merkten we regelmatig dat bezoekers de spullen voor de gesloten deur van de ‘Aanname goederen’ neerzetten. Maar daardoor liepen we op maandag vast in het magazijn”, weet Teuvo Jansen, assistent filiaalleider.
“We begrijpen dat mensen juist in het weekend gaan opruimen. En een bezoek aan de winkel voor een nieuwe look in huis combineren met spullen wegbrengen, is natuurlijk win-win. Vanaf 6 april kan dat ook op zondag bij 2Switch Arnhem.”
Meer info op www.2switch.nl.