Samen eten bij Buurtrestaurant Mooieweg. (Foto: Gabi Steentjes)
Samen eten bij Buurtrestaurant Mooieweg. (Foto: Gabi Steentjes) Foto: Gabi Steentjes

Nazomeren bij Buurtrestaurant Mooieweg

Algemeen

ARNHEM - Woensdag 27 september kun je nazomeren tijdens het tweede Buurtrestaurant bij Stadslandbouw Mooieweg. Met de verse groenten van de Stadslandbouw wordt een heerlijke maaltijd op tafel gezet. Voor de organisatie tekenen Stadslandbouw Mooieweg, Rijnstad en wijkplatform Rijkerswoerd. Met medewerking van buitenkok Gidy van Atelier de beleving, zijn team en tal van vrijwilligers 

“Voedsel verbindt! Dat was overduidelijk te zien tijdens het eerste Buurtrestaurant op 12 juli. Bijna 60 bezoekers uit omliggende wijken en daarbuiten ontmoetten elkaar en door samen te dineren aan de lange tafels in de tuin van de Stadslandbouw ontstonden de mooiste gesprekken. De muziek van zanger en gitarist Jahcub Abraham maakte de sfeer helemaal zomers. Voor herhaling vatbaar!”  Je kunt je t/m 20 september aanmelden voor het Buurtrestaurant via rijkerswoerd.net/buurtrestaurant-27-september. Bij de aanmelding kan je ook je dieetwensen aangeven.

“We vinden het leuk als mensen meehelpen met het voorbereiden van het restaurant (denk aan tafels dekken, afruimen, afwassen). Mocht je dat leuk vinden dan kan je dat aangeven op het aanmeldformulier. En we staan open voor muzikale ondersteuning. Dus mocht je hierin iets willen betekenen, laat het weten bij je aanmelding!”

Het Buurtrestaurant bij Stadslandbouw Mooieweg aan de Mooieweg 17 in Arnhem begint om 18.00 uur. Kosten 7,50 euro, Gelrepashouders 5,00 euro. Geen Gelrepas en geen budget? Er valt iets te regelen. Mail naar activiteiten@stadslandbouwmooieweg.nl of a.vhal@rijnstad.nl