Op ontdekkingstocht.
Op ontdekkingstocht. Foto: Susanne Reuling

Op pad met Natuurcentrum Arnhem

Algemeen

ARNHEM - Beestjes zoeken in het water, op Tour met de Boer, vogelen of botanisch tekenen. Op de locaties van Natuurcentrum Arnhem (Stadsboerderij Presikhaaf, Stadsboerderij de Korenmaat en bezoekerscentrum Molenplaats Sonsbeek) valt er deze zomer voor jong en oud weer van alles te leren, beleven en ontdekken over de natuur en het leven op de boerderij. 

Er is een uitgebreid zomerprogramma met uiteenlopende activiteiten verspreid over Arnhem. 

Zo kunnen kinderen met de boswachter op safari in Park Sonsbeek en de boer een handje helpen op een van de stadsboerderijen, maar ook boerderijdieren knuffelen of meedoen aan een vogelexcursie, tekenworkshop of insectenspeurtocht. Ook voor volwassenen zijn er diverse excursies en wandelingen.
Op www.natuurcentrumarnhem.nl/activiteiten is het volledige aanbod te vinden en kan je je aanmelden voor een activiteit van het zomerprogramma.

“Natuurcentrum Arnhem viert feest, want dit jaar bestaan we 60 jaar. Benieuwd naar wat we in al die jaren hebben gedaan en bereikt? Je leest het op www.natuurcentrumarnhem.nl/60jaar.”