Reuma Patiënten Vereniging Arnhem zoekt leden (jong en oud)

Algemeen

Arnhem - Zo’n 40 jaar geleden werd de Reuma Patiënten Vereniging Arnhem opgericht. Dit is in 2019 uitgebreid gevierd.

Aan reumapatiënten zie je niet altijd dat ze één van de ruim 100 reuma-aandoeningen onder de leden hebben. Reuma treft mensen op oudere leeftijd maar zeker óók jongeren.

“Reumapatiënten kunnen baat hebben bij een lidmaatschap. Zo vinden ze informatie in het verenigingsblad ‘t Steuntje en zijn de ervaringen en verhalen van andere leden waardevol. Zelf heb je misschien ook kwaliteiten in huis waarmee de organisatie haar voordeel kan doen, zoals kennis en gebruik van digitale media”, aldus de vereniging.

“Gelukkig draait het bij de Reuma Patiënten Vereniging Arnhem niet om reuma alleen. We organiseren allerlei activiteiten, zoals Tai Chi, tekenen en schilderen, zwemmen en diverse beweeggroepen. Je kan op elke derde donderdagmiddag van de maand aanschuiven voor koffie of thee, een praatje of een activiteit.”

Heb je vragen over reuma of suggesties voor activiteiten, wil je je inzetten voor bestuurszaken, kijk op de website. Voor vragen over het lidmaatschap: ledenadm@reuma-arnhem.nl

www.reuma-arnhem.nl

facebook.com/RPVArnhem