Joost Zoeteman (gitaar), Ben van den Dungen (saxofoon) en Bart Tarenskeen (contrabas).
Joost Zoeteman (gitaar), Ben van den Dungen (saxofoon) en Bart Tarenskeen (contrabas). Foto:

‘Nocturne Parisienne’: muzikale ode aan Parijs

zondag 27 september 2026 15:00

ARNHEM - Jazzmusici Joost Zoeteman (gitaar), Ben van den Dungen (saxofoon) en Bart Tarenskeen (contrabas) spelen zondag 27 september in Bakermat in Arnhem. Aanvang 15.00 uur. Voor meer informatie en tickets: www.wijkcentrumbakermat.nl/zondag-27-september-nocturne-parisienne/

Hun sfeervolle programma ‘Nocturne Parisienne’ is een ode aan Parijs, waar chanson, jazz en improvisatie al generaties lang elkaars taal spreken. Hun repertoire beweegt zich door de gouden decennia van de lichtstad: van de melancholie van Sidney Bechet, de zigeunerjazz van Django Reinhardt tot de onweerstaanbare flair van Josephine Baker en de vergeten poëzie uit de obscure Parijse clubs waar fameuze artiesten hun chansons vertolkten. En dat alles omlijst met (door Ben van den Dungen vertelde) verhalen over de tijd, de iconische musici en de stad als kruispunt van culturen en stijlen binnen de jazz.

Joost Zoeteman is bekend door zijn eigenzinnig gitaarspel, een cross-over van jazz, gypsy jazz en hedendaagse invloeden.

Saxofonist, componist, arrangeur Ben van den Dungen speelt in verschillende formaties en is een graag geziene gast-saxofonist bij vele gelegenheden.

Bart Tarenskeen trad op met vele internationale musici, waaronder met het Millennium Jazz Orchestra. Hij is oprichter van het Bart Tarenskeen 4TET.

Locatie