Group of elderly people attending a workshop on digital skills in a modern community center
Group of elderly people attending a workshop on digital skills in a modern community center Foto: open source

‘Voorbereiding op de laatste levensfase’

woensdag 16 september 2026 14:00 tot 16:00

ARNHEM - We weten dat er ooit een einde aan ons leven komt en dat we in onze laatste levensjaren vaak meer zorg nodig hebben. Het is nooit te vroeg om hierover uw eigen gedachtes te vormen en in gesprek te gaan. Het kan gaan om vragen als: wat vind ik nog belangrijk in mijn leven of wat houdt palliatieve sedatie in? De bijeenkomsten ‘Voorbereiding op de laatste levensfase’ zijn bedoeld om inwoners hierover te informeren en vragen te beantwoorden.

De bijeenkomsten vinden plaats op 9 en 16 september, respectievelijk in De Petersborg (Slochterenweg 40) en De Weldam (Middachtensingel 39). Beide keren van 14.00 tot 16.00. Deelname is gratis.

Ze worden georganiseerd vanuit het Netwerk Palliatieve Zorg Regio Arnhem en de Liemers en verzorgd door een palliatieve zorg verpleegkundige en een geestelijk verzorger.

Voor aanmelding en info: www.voorbereidinglaatstelevensfase.nl/arnhem-en-de-liemers/agenda. Aanmelding kan ook via tel. 06-5984 3467.

Locatie