poster BABYKABOOM van muziektheatercollectief KRAUW
poster BABYKABOOM van muziektheatercollectief KRAUW Foto: Emma Holtman

Muziektheatercollectief Krauw speelt debuutvoorstelling Babykaboom

zaterdag 13 juni 2026 20:00

ARNHEM - In de debuutvoorstelling Babykaboom onderzoekt Krauw op absurde wijze het verband tussen de babyboom en de positie van vrouwen in de huidige maatschappij. Verwacht opgeblazen buiken, bungelende baby’s en brullende broedmachines.

Zaterdag 13 juni is de voorstelling twee keer te zien in de pas geopende ZAAL OP ZUID (Groningensingel 1245 in Arnhem) en wel om 17.00 en 20.00 uur. Tickets reserveren via https://shop.ikbenaanwezig.nl/tickets/event/krauw-speelt-babykaboom

Krauw maakt beeldend en maatschappelijk muziektheater met een rauw randje. Het collectief bestaat uit Yara Snelder en Ruth Bulsink, die in 2026 afstuderen aan ArtEZ Muziektheater in Arnhem. Ze vinden elkaar in een gedeelde fascinatie voor zintuiglijkheid, fragmentarische beeldtaal en muzikale installaties.

In hun werk smelten ze deze elementen samen tot absurdistische en prikkelende performances. Met verwondering, een kritische blik en gevoel voor humor bevragen ze de wereld om hen heen.

Locatie