Theater in de tuin
zondag 29 juni 2025 14:30 tot 17:30
Zondag 29 juni zal acteur en theatermaker Ron Roumen (61) korte theatervertellingen spelen in zijn eigen tuin aan Noordpad 37 in Arnhem (Klarendal). In het kader van Festival GLUREN BIJ DE BUREN speelt Ron Roumen het verhaal dat ten grondslag lag aan zijn zwerversbestaan van het Arnhemse Klarendal naar het zuidoosten van Portugal.
Daar schreef hij in 2023 zijn eerste autobiografische reisverslag dat in 2024 verscheen bij uitgeverij Inzuid. Een gepassioneerd verhaal over dromen, reizen, beleven, teleurstellingen en oplossingen om van het stadse leven in Arnhem een rijk avontuur te maken.
De van oorsprong Limburgse acteur woont sinds 2018 in Arnhem. Roumen is sinds 1989 professioneel acteur en theatermaker en speelde talloze rollen in film en tv producties. Na een carrière van meer dan 40 jaar legt hij zich nu toe op reizen en schrijven. Inmiddels werkt hij aan zijn tweede boek in de vorm van een roman.
Op zondag 29 juni zal Ron Roumen om 14.30,16.00 en 17.30 uur zijn verhalen delen in een zomerse editie van het festival Gluren bij de Buren in zijn eigen stadstuin in Klarendal. Iedereen is van harte welkom. Toegang gratis.
