We halen de lente- en zomerkleding weer uit de kast!
We halen de lente- en zomerkleding weer uit de kast! Foto: bearfotos via Freepik.com

Kinderkledingbeurs Rijkerswoerd

zaterdag 2 maart 2024 14:00 tot 15:00

ARNHEM - In de aula van EBS De Rank aan de Pythagorasstraat 9 in Rijkerswoerd is zaterdag 2 maart verkoop van tweedehands kinderkleding. De kinderkledingbeurs is van 14.00 tot 15.00 uur.

Er is lente- en zomerkleding van kindermaat 74 t/m 182 te koop. En ook gym-, sport-, outdoor-kleding, zomerjassen, communiekleding, schoeisel, skeelers, badkleding, pyjama’s, zomerse accessoires zoals petjes en zonnebrillen: alles in kindermaten.

“Door kinderkleding onderling te verkopen, geven buurtbewoners elke beurs zo’n 1.000 artikelen een tweede leven. Goed voor de planeet én voor je portemonnee! Want je koopt er een (basis-)garderobe voor je kind zonder dat het letterlijk en figuurlijk de wereld kost. Daarnaast is de kinderkledingbeurs een ontmoetingsplek voor ouders die interesse hebben in pre-owned kleding”, aldus de organisatie.

Wie mee wil doen leest verdere info op https://tweedehandsbeurzen.wordpress.com.